Oznamy

Kalendár

Dnes je Utorok 24.novembra 2020
Meniny má Emília
Zajtra bude mať Katarína

Oznamy

Mobilného odberového miesta pre účely testovania antigénovými testami.

Vážené dámy,  vážení páni,  dovoľte mi v mene riaditeľa Fakultnej nemocnice Trenčín Ing. Tomáša Janíka, informovať Vás o zriadení *Mobilného odberového miesta pre účely testovania antigénovými testami.* Fakultná nemocnica Trenčín ako subjekt hospodárskej mobilizácie zriadila Mobilné odberové miesto vyhradené pre...
Pokračovať …

Neprehliadnite

Fotogaléria obce

Obsahuje desiatky zaujímavých fotografií zo života našej obce prehľadne rozdelených do kategórií.
Zobraziť fotogalériu...


Naša obec na Google mape

Obec Selec tak ako ste ju nikdy nevideli. Pomocou tlačítok Map, Sat. a Ter si môžete mapu prepnúť do rôznych zobrazení.
Zobraziť mapu...

Kontaktujte nás

Oznamy

Mobilného odberového miesta pre účely testovania antigénovými testami.

Vážené dámy,  vážení páni, 

dovoľte mi v mene riaditeľa Fakultnej nemocnice Trenčín Ing. Tomáša Janíka, informovať Vás o zriadení Mobilného odberového miesta pre účely testovania antigénovými testami.

Fakultná nemocnica Trenčín ako subjekt hospodárskej mobilizácie zriadila Mobilné odberové miesto vyhradené pre občanov, ale i pacientov Fakultnej nemocnice Trenčín, ktorí majú záujem o vyšetrenie antigénovými testami na ochorenie COVID-19. Odberové miesto je situované pri vstupnej bráne do FN Trenčín – vľavo. Prevádzka odberového miesta bude spustená v pondelok 16.11.2020. Otvorené bude pracovné dni v čase od 7:30 do 11.30 h. V prípade zhoršenia epidemiologickej situácie v našom regióne a  záujme otestovať väčšie množstvo občanov, sme pripravení operatívne posilniť personálne kapacity a otváracie hodiny predĺžiť až do 14:30 h. Testovanie občanov je bezplatné. Každý občan sa musí preukázať pri odbere občianskym preukazom a deti do 15 rokov preukazom poistenca. Na vyšetrenie je možné objednať sa priamo cez internetovú stránku našej nemocnice http://www.fntn.sk/online_objednavanie/appointments/index/covid. V prípade nemožnosti objednať sa elektronicky, pomôžu občanovi s objednaním administratívni pracovníci nášho odberového miesta. Uprednostnení  však budú objednaní klienti. Po vyhodnotení testu obdrží každý občan certifikát s výsledkom. 

 Fakultná nemocnica Trenčín zriadila takéto odberové miesto s cieľom umožniť  dostatočné testovanie obyvateľstva v rámci protiepidemických opatrení na zabezpečenie zdravotnej starostlivosti za účelom riešenia krízovej situácie vyvolanej pandémiou COVID-19.  

 Odberové miesto bude personálne zabezpečené kvalifikovanými zdravotníkmi našej nemocnice – sestrami, praktickými sestrami a zdravotníckymi záchranármi. Spoluprácu nám ponúkli aj študenti Fakulty zdravotníctva Trenčianskej univerzity, ktorí budú pracovať pod dohľadom kvalifikovaného personálu. 

 Veríme, že aj takýmto krokom sa nám podarí pozitívne prispieť k zvládnutiu epidemiologickej situácie v trenčianskom regióne v súvislosti so šírením ochorenia COVID-19. 

 

 

 

 

Zobraziť všetky Oznamy

© 2016 Obecný úrad Selec, Selec 73, 913 36 Selec, tel.: 032/649 68 34, mobil: 0917 652 159, e-mail: info@selec.sk